Version:
June 24, 2018, 5:16 am

FATHER S DAY

We want to pray also for fathers...

 

On Father’s Day, June 18th, two Masses will be celebrated for the intentions of our fathers.


 

LET US PRAY FOR OUR FATHERS...

 

Marek Bartczak, Marian Kowal, Rafał Zieliński, Robert Wysocki, Dominik Rudnicki, Antoni Rudnicki, Bogdan Ciborowski, Zdzisław Bartnik, Sebastian Bartnik, Edward Winiarski, Krzysztof Krózel, Ryszard Witek, Mark Ried, Mark Dumana, Patrick Dumana, Anatol Demkiewicz, Daniel Demkiewicz, Kazimierz Jackow, Mariusz Lewicki, Józef Bator, Bogusław Frydrych, Jan Mikosz, Patrick Klesel, Adam Uchmanowicz, Mateusz Podskarbi, Jerzy Wisniewski, Rafał Bilewski, Henryk Bilewski, Józef Kiełbacki, Antoni Błachnio, Zbigniew Wojciechowski


LET US PRAY FOR OUR DECEASED FATHERS… 

Stanisław Franczykowski, Stanisław Zieliński, Stanisław Lis, Józef Walczak, Piotr Wacura, Gene Holda, Stanley Novak, John Schultz, Steve Koronka, Hubert Ried, Zbigniew Dumana, Tadeusz Berłowski, Władysław Kunysz, Gustaw Lewicki, Eugeniusz Gazdyszyn, Andrzej Pollak, Władysław Foryś, Jerzy Chudzikiewicz, Leon Szylman, Jakub Lech,Thedore Zamecki, Stan Wysocki, William Senkowicz, Władysław Witek, Michał Lasak, Michał Cybin, Stefan Kuźmiński, Andrzej Mikosz, Kazimierz Garlej, Frank Blazevich, Lucjan Frączak, Mirosław Podskarbi, Jerzy Wiśniewski, Krzysztof Wiśniewski. R.I.P.

 


Dodano: 2017-05-17 | aktualizowano: 2017-06-17 16:26:43 | odsłon: 584